TURZAŃSKIE BAJERY

Koncert Grzegorza Poloczka, który odbył się 8 maja w Ośrodku Kultury w Turzy Śl. był niesamowitą podróżą po tradycji Śląska! 
Świętowaliśmy 35 lecie na scenie pana Grzegorza.
Dziękujemy za wspaniały koncert!
Swoje pięć minut miały również Turzanki!
Biesiadnicy śpiewając z nimi poczuli się jak na prawdziwej Śląskiej Biesiadzie!
Wydarzenie odwiedził również ks. Prałat Gerard Nowiński, ciesząc swoją obecnością Ośrodek Kultury!
Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane w GCKG:)

do góry