120 lecie OSP Gorzyce

16 maja 2026r. odbyły się obchody 120 lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Gorzycach. Uroczystość rozpoczęła się mszą św. po której wszyscy udali się pod jednostkę OSP Gorzyce. Wręczono medale i odznaczenia. Była to okazja do podziękowań dla strażaków za codzienne poświęcenie i gotowość do działania. Po części oficjalnej goście zaproszeni wraz z lokalną społecznością przeszli na poczęstunek a na naszych milusińskich czekał dmuchaniec, wata cukrowa, popcorn i animacje z Gminnym Centrum Kultury w Gorzycach.

 

do góry