120 lecie OSP Gorzyce
16 maja 2026r. odbyły się obchody 120 lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Gorzycach. Uroczystość rozpoczęła się mszą św. po której wszyscy udali się pod jednostkę OSP Gorzyce. Wręczono medale i odznaczenia. Była to okazja do podziękowań dla strażaków za codzienne poświęcenie i gotowość do działania. Po części oficjalnej goście zaproszeni wraz z lokalną społecznością przeszli na poczęstunek a na naszych milusińskich czekał dmuchaniec, wata cukrowa, popcorn i animacje z Gminnym Centrum Kultury w Gorzycach.
120 lat OSP (3)
120 lat OSP (2)
120 lat OSP (1)
120 lat OSP (3)
120 lat OSP (2)
120 lat OSP (1)
120 lat OSP (3)
120 lat OSP (2)
120 lat OSP (1)
120 lat OSP (3)
120 lat OSP (2)
120 lat OSP (1)
120 lat OSP (2)
120 lat OSP (1)
120 lat OSP
120 lat OSP
120 lat OSP
120 lat OSP
120 lat OSP
120 lat OSP
120 lat OSP
120 lat OSP
120 lat OSP
120 lat OSP
120 lat OSP
120 lat OSP
120 lat OSP
120 lat OSP
120 lat OSP
120 lat OSP
120 lat OSP
120 lat OSP
120 lat OSP
120 lat OSP
120 lat OSP
120 lat OSP (3)
120 lat OSP (2)
120 lat OSP (1)
120 lat OSP
120 lat OSP
120 lat OSP
120 lat OSP
120 lat OSP
120 lat OSP
120 lat OSP
120 lat OSP
120 lat OSP
120 lat OSP
120 lat OSP (4)
120 lat OSP (1)
120 lat OSP (3)
120 lat OSP (2)