Strona główna/Wydarzenia/GALERIA ZDJĘĆ/II WYSTAWA PT. " OŁÓWKIEM I PĘDZLEM" - fotorelacja

II WYSTAWA PT. " OŁÓWKIEM I PĘDZLEM" - fotorelacja

„Ołówkiem i pędzlem” – druga wystawa już za nami!
Uczestniczki zajęć plastycznych prowadzonych przez panią Hanię Władarz miały swój wyjątkowy wernisaż – piękne podsumowanie całego sezonu twórczej pracy.
Na wystawie mogliśmy podziwiać mnóstwo wspaniałych prac, ogrom talentu, kreatywności i serca włożonego w każdy rysunek i obraz. Jesteśmy dumni z naszych młodych artystek! 
Serdecznie dziękujemy pani Hani za pasję, cierpliwość i inspirację, a dziewczynkom gratulujemy talentu i odwagi w dzieleniu się swoją twórczością. Brawo! 

do góry