II WYSTAWA PT. " OŁÓWKIEM I PĘDZLEM" - fotorelacja
„Ołówkiem i pędzlem” – druga wystawa już za nami!
Uczestniczki zajęć plastycznych prowadzonych przez panią Hanię Władarz miały swój wyjątkowy wernisaż – piękne podsumowanie całego sezonu twórczej pracy.
Na wystawie mogliśmy podziwiać mnóstwo wspaniałych prac, ogrom talentu, kreatywności i serca włożonego w każdy rysunek i obraz. Jesteśmy dumni z naszych młodych artystek!
Serdecznie dziękujemy pani Hani za pasję, cierpliwość i inspirację, a dziewczynkom gratulujemy talentu i odwagi w dzieleniu się swoją twórczością. Brawo!
Wystawa (6)
Wystawa (5)
Wystawa (4)
Wystawa (3)
Wystawa (2)
Wystawa (1)
Wystawa (10)
Wystawa (9)
Wystawa (8)
Wystawa (7)
Wystawa (6)
Wystawa (5)
Wystawa (4)
Wystawa (3)
Wystawa (2)
Wystawa (1)