Strona główna/Wydarzenia/Porozmawiaj z Korfantym!

Porozmawiaj z Korfantym!

8 Października 2020
Gminne Centrum Kultury w Gorzycach oraz Instytut Myśli Polskiej im. Wojciecha Korfantego zapraszają na wyjątkowe wydarzenie w ramach projektu : WEHIKUŁEM CZASU W 1920 R. - SENTYMENTALNA PODRÓŻ W CZASIE Z WOJCIECHEM KORFANTYM.
Nurtują Cię pytania na temat Powstań Śląskich, czy decyzji podjętych przez Korfantego. A może chcesz po prostu posłuchać, co ma do powiedzenia sam Wojciech Korfanty? Okazja ku temu będzie 15 października 2020 r. o godzinie 9.00 do 12.00 w Gminnym Centrum Kultury w Gorzycach.
W rolę Wojciecha Korfantego wcieli się aktor Dariusz Niebudek. W spotkaniu uczestniczyć będą uczniowie klas VII i VIII ze szkół naszej gminy. Dla wszystkich mieszkańców to wydarzenie będzie udostępnione on-line. Link będzie udostępniony na naszej stronie internetowej oraz FB na 5 minut przed wydarzeniem.

Podobne wiadomości: