Strona główna/Wydarzenia/PODZIEL SIĘ WSPOMNIENIAMI KONKURS DLA SENIORÓW

PODZIEL SIĘ WSPOMNIENIAMI KONKURS DLA SENIORÓW

27 Czerwca 2020

Konkurs “Praca dawniej” - pokaż swoje zdjęcia zawodu sprzed lat! Praca w różnych zawodach kilka dekad temu wyglądała na pewno zupełnie inaczej niż dzisiaj. Aby pokazać te różnice i na chwilę ożywić dawne wspomnienia, portal Aplikuj.pl zorganizował konkurs dla osób w wieku 60+ z województw śląskiego i małopolskiego. Chętni do udziału w konkursie “Praca dawniej” powinni wypełnić internetowy formularz zgłoszeniowy i nadesłać w nim do 3 fotografii (w formie cyfrowej) ze swojej pracy sprzed lat.
Formularz dostępny jest pod adresem: https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior-zgloszenie i mogą go wypełnić zarówno sami uczestnicy, jak również w ich imieniu bliscy czy znajomi. Czy zechcesz podzielić się odrobiną historii i pokazać wraz z nami dawną codzienność pracującego Polaka? Do wygrania telefony komórkowe, kursy komputerowe od podstaw i książki - zapraszamy do zabawy! Termin nadsyłania zgłoszeń mija 11 września 2020 r. Cały konkurs przeprowadzany jest bezpiecznie drogą internetową.
Szczegółowe informacje na temat konkursu oraz pełny regulamin znajdziesz pod adresem: https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior.   

Podobne wiadomości:

do góry