Człowiek o Złotym Sercu 2021
6 Października 2021w dniu 05/10/2021 r., podczas spotkania Kapituły powołanej przez redakcję oraz wydawcę miesięcznika "U nas",
przyznano honorowe tytuły "Człowiek o Złotym Sercu 2021" następującym osobom:
Jerzemu Dudkowi z Gorzyc
Lucynie Gajdzie z Olzy
Grzegorzowi Studentowi z Czyżowic
Ireneuszowi Szkatule z Kolonii Fryderyk
Zarządowi Koła Emerytów i Rencistów z Turzy Śląskiej
Elżbiecie Nowak, Teresie Turek, Zofii Kucharczyk
Uroczysta Gala, na której zostaną wręczone honorowe tytuły odbędzie się:
29.10.2021 r. o godzinie 18.00 w Gminnym Centrum Kultury w Gorzycach

Podobne wiadomości:
- PIKNIK NA POGRANICZU 2026-04-02
- Obóz Zimowy w Zawoi 2025-12-12
- Wyniki XVIII Wojewódzkiego Konkursu Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda" 2025-12-12
- Spotkanie z Mikołajem w Świetlicy Wiejskiej W Bełsznicy 2025-11-14
- ANDRZEJKI DLA DZIECI w klimacie Dzikiego Zachodu! 2025-11-14
- Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Gorzyce 2025 2025-11-14
- Gorzycki Jarmark Pszczeli 2025 2025-11-14
- Regionalny Przegląd Twórczości Ludowej im. Ireny Sauer 2025-11-13
- Gazeta "U nas" 7/2025 2025-09-19
- Zdrowy kręgosłup 2025-08-26