Człowiek o Złotym sercu 2022
8 Września 2022
W dniu 06 września 2022 r., podczas spotkania Kapituły powołanej przez redakcję oraz wydawcę miesięcznika "U nas", przyznano honorowe tytuły "Człowiek o Złotym Sercu 2022" następującym osobom:
Marii Zniszczoł z Gorzyc
Anicie i Rafałowi Syrkom z Czyżowic
Teresie Wiecha z Czyżowic
Danielowi Bączkiewiczowi, Leszkowi Pyrchale oraz Mariuszowi Sobali
Uroczysta Gala, na której zostaną wręczone honorowe tytuły odbędzie się
30 września 2022 r. o godzinie 18.00
w Gminnym Centrum Kultury w Gorzycach
Podobne wiadomości:
- PIKNIK NA POGRANICZU 2026-04-02
- Obóz Zimowy w Zawoi 2025-12-12
- Wyniki XVIII Wojewódzkiego Konkursu Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda" 2025-12-12
- Spotkanie z Mikołajem w Świetlicy Wiejskiej W Bełsznicy 2025-11-14
- ANDRZEJKI DLA DZIECI w klimacie Dzikiego Zachodu! 2025-11-14
- Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Gorzyce 2025 2025-11-14
- Gorzycki Jarmark Pszczeli 2025 2025-11-14
- Regionalny Przegląd Twórczości Ludowej im. Ireny Sauer 2025-11-13
- Gazeta "U nas" 7/2025 2025-09-19
- Zdrowy kręgosłup 2025-08-26