Strona główna/O nas/Placówki/Świetlica Wiejska w Uchylsku

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW UCHYLSKA

SZANOWNI UCZESTNICY WYDARZEŃ KULTURALNYCH

DROGIE DZIECI, DROGA MŁODZIEŻY

Informujemy, że działalność Świetlicy Wiejskiej w Uchylsku zostanie wznowiona niezwłocznie po powrocie pracownika do pracy.

Działalność kulturalna w Świetlicy Wiejskiej w Uchylsku będzie prowadzona przez instruktor Monikę Jokel, która przygotowała naprawdę wartościowy program na sezon kulturalny 2020/21 (m. in. warsztaty szycia, rękodzieła, spotkania twórcze, itp.). Niestety los pokrzyżował nasze i Wasze plany.

Czekamy z niecierpliwością na unormowanie sytuacji i powrót Pani Moniki do pracy.

Organizacje Uchylska mogą nieodpłatnie korzystać z pomieszczeń Świetlicy Wiejskiej w Uchylsku po uprzednim skontaktowaniu się z panią sołtys Anną Kaczmarczyk (tel. 791 198 230), która dysponuje kluczami do placówki lub bezpośrednio z pracownikami GCK w Gorzycach.

Wszelkich informacji udziela dyrektor GCK w Gorzycach pod nr tel. 668 306 168 lub osobiście, w placówce GCK w Gorzycach (M. Kopernika 8).

: Michalina maks

Świetlica Wiejska Uchylsko - budynek