Strona główna/Oferta/Zespoły taneczne

Zabawy z tańcem i muzyką to zajęcia, które pozwolą rozwinąć miłość do tańca!

Najmłodsze dzieci czyli przedszkolaki w wieku 3-5 lat zapraszamy na rozruch w postaci zajęć taneczno ruchowych raz w tygodniu. Będzie to rozgrzewka taneczna z elementami zabawy aby zachęcić dzieci do "zabawy" w taniec na poważnie w kolejnych latach. Dzięki tym zajęciom Twoje dziecko wkroczy w magiczny świat tańca, dowie się, na czym polega rytm i pozna podstawowe kroki taneczne. Nie musisz martwić się o to, czy jest już gotowe na udział w zajęciach tanecznych. Zabawy z tańcem i muzyką są przystosowane do rozwoju psychomotorycznego 3-5 latków i pozwalają na rozwijanie ich umiejętności ruchowych. Na zajęcia zaprasza Pani instruktor z niesamowitą energią i ogromną chęcią nauczenia maluchów tego, co najważniejsze - tańca. Będąc na sali całą uwagę poświęcaj swoim podopiecznym, nawiązując z nimi świetny kontakt. Dba o to, by każde dziecko czuło się w czasie zajęć dobrze i potrafiło połączyć naukę z dobrą zabawą.

Zajęcia przeznaczone dla starszych dzieci, to mieszanka ćwiczeń ogólnorozwojowych i rytmicznych. Dzięki uczestnictwu w systematycznych  treningach Twoje dziecko może wiele zyskać, odkryć swoje zdolności i nabrać pewności siebie. Pracujemy nad koordynacją ruchową oraz poprawiamy koncentrację. Taniec to bezustanna zabawa, która rozwija i uczy, a jednocześnie relaksuje. Podczas zajęć kształtujemy poczucie rytmu, uczymy się interpretować muzykę, a także poprzez uczenie się dostosowanych do wieku dzieci sekwencji ruchowych, rozwijamy funkcje poznawcze takie jak pamięć, koncentracja, wyobraźnia przestrzenna i spostrzeganie. Zajęcia ułatwią również podjęcie w przyszłości aktywności tanecznej.

Zajęcia taneczne u nas są doskonałą alernatywą dla szkół tańca. 
To oferta przyjemnego, pożytecznego i aktywnego spędzania czasu wolnego dla dzieci i młodzieży chcących rozpocząć swoją przygodę z tańcem

 

 

do góry